Рейтиговий список здобувачів освіти

Рейтиговий список здобувачів освіти
за ІІ семестр 2021-2022 н.р.
Білоцерківський фаховий коледж
Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ПЗ-20-1фмб Денисюк Альона Валентинівна 90,00
2 ЗПЗ-19-1фмб Чорний Юрій Миколайович 77,80
3 ЗПЗ-19-1фмб Світлак Едуард Миколайович 77,70
4 ЗПЗ-19-1фмб Дармостук Володимир Володимирович 77,60
5 ЗПЗ-19-1фмб Іванов Олексій Віталійович 76,60
6 ЗПЗ-19-1фмб Геращенко Денис Анатолійович 75,90
7 ЗПЗ-19-1фмб Дишлюк Андрій Миколайович 75,70
8 ЗПЗ-20-фмб Протасевич Дмитро Андрійович 75,60
9 ЗПЗ-19-1фмб Пацьора Денис Миколайович 75,50
10 ПЗ-21-1фмб Сухомлин Богдана Сергіївна 75,00
11 ЗПЗ-19-1фмб Сугаков Руслан Миколайович 73,60
12 ПЗ-20-1фмб Цимбал Анастасія Констянтинівна 73,00
13 ЗПЗ-20-фмб Соколівський Олег Станіславович 73,00
14 ЗПЗ-19-1фмб Бєлокурова Олена Вікторівна 73,00
15 ПЗ-21-1фмб Леус Сергій Вікторович 72,80
16 ЗПЗ-19-1фмб Корякін Єгор Олександрович 72,20
17 ЗПЗ-19-1фмб Вареник Айнюра Мовсумовна 71,80
18 ЗПЗ-20-фмб Батура Микола Олександрович 71,10
19 ЗПЗ-20-фмб Ольшанська Ірина Андріївна 70,60
20 ПЗ-20-1фмб Палеха Олександра Сергіївна 70,00
21 ЗПЗ-20-фмб Іванов Богдан Віталійович 70,00
22 ЗПЗ-19-1фмб Мотунов Сергій Сергійович 69,90
23 ЗПЗ-19-1фмб Лянний Владислав Вячеславович 69,80
24 ЗПЗ-20-фмб Бабенко Лариса Василівна 69,30
25 ЗПЗ-19-1фмб Свириденко Олександр Олександрович 68,00
26 ПЗ-19-1фмб Радецький Олександр Валерійович 67,90
27 ПЗ-20-1фмб Крушельницька Дар’я Андріївна 66,30
28 ЗПЗ-19-1фмб Сушко Ігор Олегович 65,20
29 ПЗ-21-1фмб Кузніцов Владислав Юрійович 65,00
30 ПЗ-21-1фмб Онопченко Олександр Олександрович 65,00
31 ЗПЗ-21-фмб Білецька Ірина Леонідівна 65,00
32 ПЗ-19-1фмб Дубенко Антон Валентинович 64,80
33 ПЗ-21-1фмб Федоренко Богдан Максимович 64,00
34 ПЗ-21-1фмб Козлова Ірина Анатоліївна 63,80
35 ПЗ-21-1фмб Куцан Олександра Романівна 63,00
36 ЗПЗ-19-1фмб Алєксандров Артем Анатолійович 62,20
37 ПЗ-21-1фмб Рошкован Валерія Вячеславівна 62,00
38 ПЗ-21-1фмб Григор’єва Анастасія Олександрівна 61,60
39 ЗПЗ-20-фмб Войтенко Тетяна Леонідівна 61,50
40 ЗПЗ-20-фмб Давиденко Анна Сергіївна 61,50
41 ПЗ-19-1фмб Кононенко Денис Вячеславович 61,10
42 ПЗ-19-1фмб Аветісян Карен Шагенович 60,30
43 ПЗ-21-1фмб Даданенко Владислав Радіонович 60,00
44 ПЗ-21-1фмб Ісакова Анна Вадимівна 60,00
45 ПЗ-21-1фмб Чижова Марина Валеріївна 60,00
46 ЗПЗ-21-фмб Беш Анна Андріївна 60,00
47 ПЗ-20-1фмб Головач Віталій Олександрович 60,00
48 ПЗ-20-1фмб Іщенко Олег Володимирович 60,00
49 ПЗ-20-1фмб Міталі Дарина В’ячеславівна 60,00
50 ПЗ-21-1фмб Карпова-Кравченко Єлизавета Григорівна 43,90
51 ПЗ-21-1фмб Загорська Анастасія Вадимівна 40,90
52 ПЗ-20-1фмб Більська Анастасія Сергіївна 40,40
53 ПЗ-20-1фмб Марчук Людмила Геннадіївна 40,30
54 ПЗ-21-1фмб Гузенко Артем Павлович 37,30
55 ПЗ-20-1фмб Миронюк Дарина Дмитрівна 36,20
56 ПЗ-20-1фмб Кузьменко Софія Володимирівна 36,10
57 ПЗ-21-1фмб Пилипенко Геннадій Вікторович 36,00
58 ЗПЗ-21-фмб Окіпна Вікторія Сергіївна 36,00
59 ПЗ-20-1фмб Коломієць В’ячеслав Русланович 36,00
60 ПЗ-20-1фмб Новіков Іван Олександрович 36,00
61 ПЗ-20-1фмб Яковина Кирило Денисович 36,00
62 ЗПЗ-20-фмб Білоус Катерина Костянтинівна 36,00
63 ЗПЗ-20-фмб Гура Катерина Володимирівна 36,00
64 ЗПЗ-20-фмб Івченко Марина Вікторівна 36,00
65 ЗПЗ-20-фмб Сенич Людмила Любомирівна 36,00
Рейтиговий список здобувачів освіти
за І семестр 2021-2022 н.р.
Білоцерківський фаховий коледж
Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ЗПЗ-20-1фмб-bc Денисюк Альона Валентинівна 94,00
2 ПЗ-20-1фмб-bc Войтенко Тетяна Леонідівна 83,90
3 ЗПЗ-21-1фмб-bc Григор’єва Анастасія Олександрівна 83,30
4 ПЗ-20-1фмб-bc Ольшанська Ірина Андріївна 82,80
5 ЗПЗ-20-1фмб-bc Цимбал Анастасія Констянтинівна 80,90
6 ПЗ-20-1фмб-bc Гура Катерина Володимирівна 80,80
7 ПЗ-20-1фмб-bc Давиденко Анна Сергіївна 80,60
8 ПЗ-20-1фмб-bc Івченко Марина Вікторівна 80,40
9 ЗПЗ-21-1фмб-bc Сухомлин Богдана Сергіївна 78,60
10 ПЗ-20-1фмб-bc Батура Микола Олександрович 77,30
11 ЗПЗ-20-1фмб-bc Міталі Дарина В’ячеславівна 77,20
12 ЗПЗ-20-1фмб-bc Більська Анастасія Сергіївна 75,40
13 ПЗ-20-1фмб-bc Бабенко Лариса Василівна 74,50
14 ЗПЗ-21-1фмб-bc Козлова Ірина Анатоліївна 74,40
15 ЗПЗ-20-1фмб-bc Палеха Олександра Сергіївна 74,30
16 ПЗ-19-1мс-bc Бєлокурова Олена Вікторівна 74,30
17 ПЗ-19-1мс-bc Мотунов Сергій Сергійович 73,50
18 ПЗ-20-1фмб-bc Іванов Богдан Віталійович 73,40
19 ПЗ-20-1фмб-bc Соколівський Олег Станіславович 73,30
20 ПЗ-19-1мс-bc Вареник Айнюра Мовсумовна 73,10
21 ЗПЗ-20-1фмб-bc Крушельницька Дар’я Андріївна 72,80
22 ПЗ-19-1мс-bc Іванов Олексій Віталійович 72,80
23 ПЗ-19-1мс-bc Пацьора Денис Миколайович 72,50
24 ПЗ-19-1мс-bc Сугаков Руслан Миколайович 72,40
25 ПЗ-19-1мс-bc Дармостук Володимир Володимирович 72,10
26 ПЗ-19-1мс-bc Чорний Юрій Миколайович 71,90
27 ПЗ-19-1мс-bc Геращенко Денис Анатолійович 71,60
28 ПЗ-20-1фмб-bc Протасевич Дмитро Андрійович 71,30
29 ПЗ-19-1мс-bc Дишлюк Андрій Миколайович 70,40
30 ЗПЗ-21-1фмб-bc Кузніцов Владислав Юрійович 70,10
31 ЗПЗ-21-1фмб-bc Леус Сергій Вікторович 69,90
32 ЗПЗ-21-1фмб-bc Ісакова Анна Вадимівна 69,30
33 ПЗ-19-1мс-bc Корякін Єгор Олександрович 68,90
34 ЗПЗ-21-1фмб-bc Даданенко Владислав Радіонович 68,60
35 ПЗ-20-1фмб-bc Степанов Назар Петрович 68,60
36 ЗПЗ-21-1фмб-bc Чижова Марина Валеріївна 67,40
37 ПЗ-19-1мс-bc Свириденко Олександр Олександрович 66,80
38 ПЗ-21-1фмб-bc Білецька Ірина Леонідівна 66,80
39 ПЗ-21-1фмб-bc Беш Анна Андріївна 66,30
40 ЗПЗ-21-1фмб-bc Рошкован Валерія Вячеславівна 66,00
41 ЗПЗ-20-1фмб-bc Головач Віталій Олександрович 65,90
42 ЗПЗ-19-1мс-bc Дубенко Антон Валентинович 65,00
43 ПЗ-19-1мс-bc Алєксандров Артем Анатолійович 64,90
44 ЗПЗ-19-1мс-bc Радецький Олександр Валерійович 64,60
45 ЗПЗ-20-1фмб-bc Палеха Олександра Сергіївна 64,50
46 ЗПЗ-19-1мс-bc Аветісян Карен Шагенович 62,10
47 ЗПЗ-19-1мс-bc Олійник Ірина Валеріївна 62,00
48 ЗПЗ-21-1фмб-bc Гузенко Артем Павлович 61,40
49 ЗПЗ-21-1фмб-bc Онопченко Олександр Олександрович 61,30
50 ПЗ-19-1мс-bc Лянний Владислав Вячеславович 60,80
51 ЗПЗ-20-1фмб-bc Марчук Людмила Геннадіївна 58,30
52 ЗПЗ-21-1фмб-bc Куцан Олександра Романівна 58,00
53 ЗПЗ-21-1фмб-bc Загорська Анастасія Вадимівна 54,10
54 ЗПЗ-20-1фмб-bc Іщенко Олег Володимирович 53,20
55 ЗПЗ-21-1фмб-bc Карпова-Кравченко Єлизавета Григорівна 51,10
56 ЗПЗ-20-1фмб-bc Кузьменко Софія Володимирівна 46,60
57 ЗПЗ-20-1фмб-bc Миронюк Дарина Дмитрівна 46,60
58 ПЗ-20-1фмб-bc Сенич Людмила Любомирівна 46,40
59 ЗПЗ-20-1фмб-bc Коломієць В’ячеслав Русланович 46,20
60 ЗПЗ-20-1фмб-bc Новіков Іван Олександрович 41,60
61 ЗПЗ-21-1фмб-bc Федоренко Богдан Максимович 39,40
62 ПЗ-19-1мс-bc Деркач Віктор Сергійович 36,60
63 ПЗ-19-1мс-bc Смокталь Ірина Юріївна 36,10
64 ПЗ-20-1фмб-bc Білоус Катерина Костянтинівна 36,10
65 ЗПЗ-21-1фмб-bc Пилипенко Геннадій Вікторович 36,00
66 ЗПЗ-20-1фмб-bc Борисенко Діана Андріївна 36,00
67 ЗПЗ-19-1мс-bc Богуцький Валентин Сергійович 36,00
68 ЗПЗ-19-1мс-bc Кононенко Денис Вячеславович 36,00
69 ЗПЗ-19-1мс-bc Таможенко Антон Антонович 36,00
70 ПЗ-19-1мс-bc Світлак Едуард Миколайович 36,00
71 ПЗ-19-1мс-bc Сушко Ігор Олегович 36,00
72 ПЗ-21-1фмб-bc Окіпна Вікторія Сергіївна 36,00
73 ПЗ-19-1мс-bc Тарасова Катерина Євгенівна 35,90
РЕЙТИНГ 62,59

  Рейтинговий список здобувачів освіти

за ІІ семестр 2020-2021 н.р.

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ЗПЗ-20-1мс Ольшанська Ірина Андріївна 85,00
2 ЗПЗ-20-1мс Гура Катерина Володимирівна 82,10
3 ЗПЗ-20-1мс Івченко Марина Вікторівна 81,60
4 ПЗ-20-1мс Палеха Олександра Сергіївна 80,62
5 ПЗ-19-1мс Дубенко Антон Валентинович 77,71
6 ПЗ-20-1мс Більська Анастасія Сергіївна 77,12
7 ЗПЗ-19-1мс Вареник Айнюра Мовсумовна 76,30
8 ЗПЗ-19-1мс Дишлюк Андрій Миколайович 76,28
9 ЗПЗ-19-1мс Геращенко Денис Анатолійович 76,00
10 ЗПЗ-19-1мс Сугаков Руслан Миколайович 75,50
11 ЗПЗ-19-1мс Бєлокурова Олена Вікторівна 75,10
12 ЗПЗ-19-1мс Тарасова Катерина Євгенівна 75,10
13 ПЗ-20-1мс Крушельницька Дар’я Андріївна 75,00
14 ПЗ-19-1мс Олійник Ірина Валеріївна 75,00
15 ПЗ-18-1мс Щербина Вадим Віталійович 75,00
16 ЗПЗ-20-1мс Сенич Людмила Любомирівна 75,00
17 ЗПЗ-18-1мс Жуківська Ірина Петрівна 75,00
18 ЗПЗ-20-1мс Бабенко Лариса Василівна 74,92
19 ЗПЗ-19-1мс Іванов Олексій Віталійович 74,92
20 ЗПЗ-19-1мс Смокталь Ірина Юріївна 74,80
21 ЗПЗ-18-1мс Кутасевич Назар Сергійович 74,75
22 ПЗ-19-1мс Радецький Олександр Валерійович 74,72
23 ПЗ-18-1мс Поправко Віталій Сергійович 74,60
24 ЗПЗ-20-1мс Соколівський Олег Станіславович 73,40
25 ЗПЗ-19-1мс Дармостук Володимир Володимирович 73,40
26 ЗПЗ-19-1мс Корякін Єгор Олександрович 73,40
27 ЗПЗ-20-1мс Іванов Богдан Віталійович 72,10
28 ПЗ-20-1мс Марчук Людмила Геннадіївна 71,87
29 ЗПЗ-20-1мс Білоус Катерина Констянтинівна 71,75
30 ЗПЗ-19-1мс Пацьора Денис Миколайович 71,50
31 ЗПЗ-19-1мс Алєксандров Артем Анатолійович 70,50
32 ЗПЗ-19-1мс Чорний Юрій Миколайович 70,40
33 ЗПЗ-20-1мс Давиденко Анна Сергіївна 70,00
34 ЗПЗ-19-1мс Свириденко Олександр Олександрович 70,00
35 ЗПЗ-19-1мс Лянний Владислав Вячеславович 66,70
36 ПЗ-19-1мс Аветісян Карен Шагенович 63,71
37 ПЗ-20-1мс Кузьменко Софія Володимирівна 63,00
38 ПЗ-20-1мс Миронюк Дарина Дмитрівна 62,00
39 ЗПЗ-19-1мс Мотунов Сергій Сергійович 61,50
40 ЗПЗ-20-1мс Лєщинська Євгенія Вадимівна 60,80
41 ЗПЗ-19-1мс Шпак Віталій Володимиович 60,23
42 ПЗ-19-1мс Кононенко Денис Вячеславович 60,15
43 ПЗ-19-1мс Таможенко Антон Антонович 60,00
44 ПЗ-18-1мс Степанюк Богдан Олександрович 60,00
45 ЗПЗ-18-1мс Москалець Євгеній Володимирович 60,00
46 ПЗ-20-1мс Піонтківський Дмитрій Олександрович 42,60
47 ПЗ-19-1мс Богуцький Валентин Сергійович 39,60
48 ЗПЗ-19-1мс Заболотній Артем Русланович 36,70
49 ЗПЗ-19-1мс Світлак Едуард Миколайович 36,70
50 ЗПЗ-19-1мс Деркач Віктор Сергійович 36,40
51 ЗПЗ-19-1мс Сушко Ігор Олегович 36,40
52 ПЗ-19-1мс Зорін Олексій Анатолійович 36,00